Author: Mine
•26.1.11İyi bir yazan olmadığım blog yazmadaki tembelliğimden bellidir. Nerdeyse bir yıl olmuş ve ben sadece kendi sayfamdan değil tüm blog aleminden uzaklaştım bu dönemde. Bilinçli bir seçim olmamakla beraber hayatımda meydana gelen değişiklikler de buna sebep (Gördüğünüz üzere hemen suçu değişikliklere atıverdim)İş değişikliği ve de yoğunluğu, özel hayatımdaki hem güzel hem de yorucu koşuşturmaca, ailemdeki bazı sağlık problemleri derken ocak ayını da bitiriyorum.
2010 balık burcunun yılı demişti astrolojiyle çok yakından ilgilenen bir arkadaşım. Haksız çıkmadı:)Yaşadıklarımın astrolojiyle bir ilgisi var mı bilmiyorum ama olsun diye istediğim ve de zorladığım bir çok şey birdenbire ve kendiliğinden gerçekleşti. 2011'de hareketli geçeceğe benziyor.
Beni özleyen ve de merak eden tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Ben çok iyiyim. Yazma sözü veremiyorum ama arada sayfanızı ziyaret edip merhaba dersem şaşırmayın. Kalın sağlıcakla...
|
This entry was posted on 26.1.11 and is filed under . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.